Antik Halı Tamir Atölyesi

34 yildan beri yıllarını bu mesleğe adamış ilme ilme düğüm düğüm nakış nakış halılara işlemiş uzman kadromuzla el dokumasi tarihi halılarınızı kilimlerinizin tamir ve resterasyonu konusunda İstanbul'da hizmet vermekteyiz.

Hali Tamiri

El dokumasi yada antika eldokumaları halı diye tabir ettiğimiz halillarinizi kilimlerinizi tamiri ve resterasyonu konusunda üçüncü nesil olarak bizler 34 yıldan beri halı tamiriyle uğraşmaktayız.

İstanbul'da Türkiye'de vede Avrupada halı tamiri konusunda firmamiz ilk sıralardadır kalite ve iş garantisi açısından seçici olmaniz çok önemlidir.
Eskimiş sökülmüş tüyleri dökülmüş yırtılmış rengi solmuş püskülleri kopmuş halılarınızı dert etmeyin sizlere bir telefon kadar yakın olan
antik halı tamir atölyesiyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Türkiye'nin her yerinden anlaşmalı kargo ile ürünlerinizin göndermesini yapabilirsiniz.
Halı tamiri uzmanlik ister, kalite ister, sabır ister, meşekat ister. En Önemlisi bilgi, tecrübe ve de donanım ister. O  zaman sevgili dostlar dogru yerdesiniz.

34 yıldan beri el dokuma halıların tamirlerinini yapma konusunda tarihin ve sanatın buluştugu tek adres Antik Halı Tamir Atölyesi'dir.

Her halının bir hikayesi vardır. Önemli olan bu hikayeyi dogru okuyup dogru algilamaktir ve ona göre tamirlerini yapmak en önemli durum ve elzemdir.

Vizyonumuz

Tekneloji olan bu çagimizda halı Tamiri Konusunda Da Bir Çok Yeni Teknikler Geliştirerek Zenatkar Ustalarimizin Tecrübesiyle Birleştirerek En Kaliteli Vede Aslina Orjinaline Uygun Hali Tamiri Yapmaya Devam Edecegiz Degerli Dostlar Kaybedenlerden Değil Kazananlardan Olmaniz İçin Antikhali Tamir Atölyesi H Hasan Yumuşak

Hizmetler

  • El Dokuma Hali Tamiri
  • Kilim Tamiri
  • İpek Hali Tamiri
  • Sumak Tamiri
  • Püskül Tamiri
  • Saçak Tamiri
  • Uzmanlari Tarafından Yikama
  • Abraj Boyama
  • Leke Çıkartma

Garanti

Yaptiğimiz Tamirler Firmamiz Tarafindan Garantilidir.

Öncelikle halıların tamirlerine kullanilacak malzeme çok çok önemlidir. Yöresine, yaşına, renk ve yün kalitesine göre malzeme kullanmak çok önemlidir.

Bir çok atölyede göremeyeceginiz bizdeki fark ise söküntü diye tabir ettiğimiz eski kilimlerden söktüğümüz yünleri halılarınızı tamirlerine kullanıyoruz.

Tabiki bütün renkleri söküntü olarak tedarik etmek bazen mümkün olmuyor bu durumda özel eğirtilmiş yöresel yünlerden eski elle örülmüş yün çoraplardan temin edip çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra kök boya ile boyayıp güneşte sabitledikden sonra tamirlere kullaniyoruz bu da bizim farkımız siyahla beyaz karışımdan gri çıkacagini herkes bilir önemli olan ara renk yakalamaktır.


İletişim
Adres; Divanyolu Caddesi Hoca Rustem Sokak No 3/kat 3 Zafer Han Sultan Ahmet Fatih Istanbul
Hunkarhali@gmail.com
Hunkarhali@hotmail.com
0212 5118044
05324949470
Whatsaap 05324949470

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?